ТОВ "АЛЬЯНС ПАК" СТАЛО НАЙКРАЩИМ НА ВИСТАВЦІ MEBLE POLSKA 2024

Дата: 01.03.2024 12:13

З 20 по 23 лютого 2024 року в Познані було організовано щорічну виставку Meble Polska 2024 - найбільшу бізнес-зустріч меблевої промисловості в Центральній та Східній Європі. Проходить виставка вже роками, збираючи тисячі відвідувачів з усього світу. У 2023 р. виставку відвідали 13 744 особи з 71 країни.
ТОВ "АЛЬЯНС-ПАК" стало найкращим на цьогорічній виставці MEBLE POLSKA 2024.
Як розповів Віталій Кузьма - керівник підприємства, яке налагодило виробництво меблів в селі Туради Жидачівської громади, це була неймовірна можливість продемонструвати свою продукцію, обмінятися досвідом та укласти нові договори.
Стенд підприємства був визнаний найкращим серед 300 виробників меблів, що брали участь у виставці. Це величезна честь для компанії, яка підтверджує постійну працю та якість виробів. Ця перемога надихає на подальші досягнення та відкриває нові горизонти для розвитку.