БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 29.02.2024 08:45

Проведення благодійних заходів вже стало традицією, адже організовують такі акції у Жидачівському закладі загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького уже понад десять років.
Не потрібно чекати якоїсь знаменної дати у календарі, чи слушної нагоди. Добрі справи можна робити будь-коли. Тим більше зараз, коли нашим військовим так потрібна підтримка не лише словами, але й справами.
Чергову ідею учнівської ради з організації благодійного ярмарку підтримали усією шкільною спільнотою. Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи.
Цього разу був дещо інший формат. Вирішили проводити ярмарок два дні, бо часом виробів так багато, що нереально все продати за один день.
Учні 5-11-х класів, які брали участь у ярмарку, намагались не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час акції було зібрано 30 083.50 грн.