ПРО РОЗШИРЕННЯ СПЕКТРУ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Дата: 23.02.2024 11:52

Начальник Відділ освіти, охорони здоров'я та спорту Стрийської РДА Василь Лагоцький відвідав КНП «Жидачівська міська лікарня».
Під час зустрічі з директоркою Людмилою Яремцьо обговорили стан справ у сфері охорони здоров’я на території Жидачівської громади.
У ході зустрічі, згідно з планом на 2024 рік, розглянули можливість проведення капітального ремонту протирадіаційного укриття за кошти з державного бюджету.
Особливу увагу також приділили заходам щодо покращення якості надання медичних послуг населенню, розширення спектру медичних послуг, зокрема, реабілітація в амбулаторних умовах.
Довідково:
Ліжковий фонд КНП «Жидачівська міська лікарня» становить 125 ліжкомісць.
Між Національною службою здоров’я України і КНП «Жидачівська міська лікарня» укладено 12 угод.
За минулий рік за кошти з місцевого бюджету та кошти по договору ПМГ проведено:
• капітальні ремонти хірургічного відділення, лівого та правого крила терапевтичного відділення;
• капремонт системи опалення в головному корпусі, каналізація та водопостачання в приміщені головного корпусу;
• поточні ремонти системи опалення та водопостачання та водовідведення в підвальному приміщені терапевтичного корпусу;
• благоустрій.