ДІТИ В ЖИДАЧЕВІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ

Дата: 23.02.2024 09:58

Прогулюючись містом, чи поспішаючи у справах, мабуть, кожен звернув увагу на юного музиканта, який виконує зворушливі музичні твори на акордеоні біля пам'ятника Тарасу Шевченку в місті Жидачеві.
Хлопця звати Орест Мацук. Дитина таким чином збирає кошти на виготовлення окопних свічок для наших захисників. За час акції Оресту та його друзям уже вдалося зібрати понад 3 тисячі гривень, які передає до міської бібліотеки, адже там волонтери Жидачівщини виготовляють окопні свічки та найнеобхідніше для наших захисників.
Зі слів матері хлопчини, все розпочалося з акордеона, якого нещодавно придбали Орестові. Кожного вечора хлопчина наполегливо вчиться, удосконалює свою майстерність гри на акордеоні, вивчає нові українські пісні.
Волонтерською діяльністю Орест розпочав займатися ще на початку повномасштабної війни. Хлопчина приходив до Жидачівської міської бібліотеки, у якій разом із небайдужими мешканцями громади брав участь у виготовленні маскувального спорядження для наших захисників.