РЕГІОНАЛЬНА ЗУСТРІЧ "СПІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ USAID "ГОВЕРЛА", ЛОВА ТА ПАРТНЕРСЬКИХ ГРОМАД НА 2024 РІК"

Дата: 21.02.2024 12:31

20 лютого Жидачівський міський голова Володимир Левко та начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Леся Шумельда взяли участь у регіональній зустрічі, організованій Проєктом USAID "ГОВЕРЛА": "Спільна діяльність Проєкту USAID "ГОВЕРЛА", ЛОВА та партнерських громад на 2024 рік", яка відбулася у Львівському регіональному офісі.
     Під час продуктивної стратегічної сесії, організованої Проєктом USAID  в Україні для територіальних громад-партнерок та Департаменту економічної політики Львівської ОВА, обговорили пропозиції щодо сприяння розвитку громад: від розробки інвестиційних паспортів, стратегій та комплексних планів територій - до розробки місцевих програм орієнтованих на розвиток економіки, проєктів з підвищення ефективності комунального сектору та створення реєстру комунального майна.
      Представники Жидачівської громади взяли активну участь у діалозі, поділилися досвідом успішної співпраці в рамках Проєкту USAID "ГОІЕРЛА" та обговорили перспективні напрямки подальшої взаємодії в реалізації спільних проєктів.