ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ

Дата: 20.02.2024 15:30

20 лютого в місті Жидачеві, біля Алеї Героїв, в рамках відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, відбувся меморіальний захід "Білі лебеді у небесах з перебитими крильми" .
    Меморіальний захід розпочали спільним виконанням Гімну України. Біля Алеї Героїв розмістили портрети воїнів, які віддали своє життя за нашу Свободу та розгорнули виставкову експозицію "Пам'ятай Майдан!". Над площею Свободи линула зворушлива пісня "Плине кача по Тисині", якою, починаючи з 2014 року, в Україні вшановують пам'ять всіх наших полеглих Героїв.
    Пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання, поминальним Богослужінням та спільною Молитвою. Представники духовенства, владних структур та громадськості взяли участь у церемонії покладання квітів та запалених лампадок до Алеї Героїв.
     Всіх зворушив фрагмент театралізованого дійства меморіального заходу, в основі якого була розмова матері із полеглим захисником України. На очах у багатьох присутніх біля Алеї Героїв виступали сльози, адже війна на українській землі триває й забирає кращих синів і дочок України. Матері, батьки, рідні та близькі наших Героїв, учасники меморіального заходу схвильовано дивилися на портрети воїнів, які віддали своє життя за нашу Свободу.
     Вічна пам'ять, шана і слава Героям!