Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ЛЬВІВЩИНИ, ЯКІ МАЮТЬ АГРАРНИЙ БІЗНЕС, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ У ВИГЛЯДІ ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ

Дата: 20.02.2024 10:08
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

З 1 лютого 2024 року розпочато прийом заявок за одним із напрямків Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, а саме на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, засновником (або одним із засновників) яких є учасник/учасники бойових дій.

На цей напрям з обласного бюджету скеровано 5,0 млн. грн. Пільгові кредити надаються на платній та зворотній основі під 3% річних в розмірі, що не перевищує 700,0 тис. грн, терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається на покриття виробничих витрат, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбанням основних засобів, біологічних активів (саджанці плодово-ягідних культур, поголів’я сільськогосподарських тварин) відповідно до сформованого суб’єктом підприємництва бізнес-плану.

Більш детально з умовами, переліком та формою документів, які слід подати на участь в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, можна ознайомитись за посиланням:  https://1ll.ink/7xvV0


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень