20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 08:15

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, які заплатили своїм життям за незалежність і свободу України, за її європейське майбутнє. Революція Гідності змінила Україну і кожного з нас, а ті буремні події, які відбувалися 10 років тому, навчили нас бути небайдужими, брати на себе відповідальність, єднатися, щоб відстояти незалежність своєї країни.
    Ми  схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за Україну, за її свободу і майбутнє. Ми підтримуємо наших захисників, які боронять сьогодні незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, ми бажаємо нашій землі миру і злагоди, а нашій державі та всім українцям – сили й незламності у відстоюванні свободи й віри в нашу Перемогу.
    Вічна слава полеглим Героям!
    Слава Україні!

Жидачівський міський голова                Володимир ЛЕВКО