У СЕЛІ ЖУРАВКІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ВАСИЛЕМ АБРАМІВИМ

Дата: 17.02.2024 17:11

17 лютогоо в селі Журавків Жидачівської громади прощалися із 47-річним захисником України Василем Абрамівим
      Воїн Василь Абрамів народився 15 січня 1977 року  в селі Журавків Жидачівської громади. Навчався у школі в селі Бережниця, а також у Жидачівському професійному ліцеї. Після завершення навчання проходив військову службу на Харківщині.
     У квітні 2023 року Василь Абрамів пішов добровольцем захищати рідну землю від московської орди. Був гранатометником 2-го взводу оперативного призначення, 3-ї роти оперативного призначення, 5-го батальйону оперативного призначення військової частини А3029 Національної гвардії України.
     Воїн Василь Абрамів, захищаючи рідну землю від ненависних ворогів, 29 січня 2024 року отримав важкі поранення в районі населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області та був евакуйований до лікарні у м. Дніпро. До останньогго лікарі боролися за життя нашого захисника. На жаль, поранення були надто важкими. 13 лютого перестало битися серце воїна.
      Прощання із воїном Василем Абрамівим завершили почесною сальвою  та спільним виконанням Гімну України.
    Представник родини захисника України Василя Абраміва, уродженець села Смогова Жидачівської громади, полковник Збройних Сил України Михайло Мосій, який пройшов найважчі бої за рідну землю із російськими окупантами, подякував усім, хто прийшов вшанувати полеглого воїна, за підтримку наших захисників, за Молитву, яка  допомагає нашим воїнам вистояти у важкій боротьбі з ворогом.
    Усіх зворушила пісня "Яворина", яку полковник Михайло Мосій присвятив воїну Василю Абраміву й всім полеглим захисникам України.
    Дякуємо за чин захиснику України!
    Вічна пам'ять, шана і слава Герою!