ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 17.02.2024 11:19

18 лютого Герою України, нашому земляку, офіцеру ЗСУ, журналісту, волонтеру, громадському діячеві, автору Тарасу Матвіїву мало б виповнитися 35 років. До цього дня Жидачівщина і не тільки організовує пам’ятні заходи.
18 лютого ГО «Лицар», яка носить ім’я Тараса Мтвіїва, запрошує небайдужих земляків разом віддати шану Герою України.
О 13:15 відбудеться оновлення меморіальної таблички біля дуба Тараса Матвіїва на Алеї Герої Небесної Сотні.
О 14:00 буде панахида на цвинтарі біля могили Тараса Матвіїва.
О 15:00 відкриється виставка «Майдан-війна», яку колись створив Тарас, у Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі імені Бориса Возницького.
Героям Слава!
Того ж дня пам’ятний захід, приурочений Тарасу Матвіїву, пройде і в столиці України – Києві. Музей Майдану запрошує.
У створеній події у фейсбуці організатори пишуть:
Майданівцю, журналістові, волонтеру, громадському діячеві та воїну Збройних сил України цього дня виповнилось би 35 років. Тож у день його народження разом із Валентиною й Тарасом Матвіївими, його батьками, із друзями-майданівцями та побратимами говоритимемо про життя Героя України. Ви дізнаєтеся про шлях Тараса Матвіїва від Майдану до поля бою з російськими окупантами.
Тарас Матвіїв хотів видати книжку, однак не встиг. Його справу продовжили батьки, тож під час зустрічі пролунають уривки з книжок Тараса Матвіїва “Мої думки. Ритмопроза” та “Мої думки. Проза”, які вийшли під час повномасштабного російського вторгнення. Ці видання охочі зможуть придбати.
Учасники заходу:
Валентина й Тарас Матвіїви, батьки Тараса Матвіїва;
Надія Другова, координаторка ГО “Пошукова ініціатива Майдану”;
Любомира Кеплер, громадська активістка;
Олександр Івашков, співзасновник ГО “3 сотня Самооборони Майдану”;
Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності.
Коли:18 лютого,13:00.
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок, 2-й поверх).
Для участі у заході просимо зареєструватися: https://forms.gle/NvvMhfp76PdMUWuU8
Онлайн-трансляція заходу відбудеться на сторінках Інфоцентру Музею Майдану й Музею Майдану у фейсбуці та на ютуб-каналі.
Організатори: Валентина й Тарас Матвіїви, Національний музей Революції Гідності.