ВОЇН ВАСИЛЬ АБРАМІВ ПОВЕРНУВСЯ НА ЩИТІ ДО РІДНОГО ДОМУ В СЕЛО ЖУРАВКІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.02.2024 17:04

16 лютого воїн Василь Абрамів, який помер 13 лютого 2024 року у лікарні м. Дніпра від важких поранень, які отримав 29 січння 2024 року в районі населеного пункту Малі Токмачки Пологівського району  Запорізької області, захищаючи рідну землю від московської орди, повернувся на щиті до рідного дому в село Журавків Жидачівської громади.
   Сотні людей зустрічали полеглого захисника України в місті Жидачеві, в селах громади та в рідному селі Журавкові.
   16 лютого, о 19:00 год., у с. Журавків відбудеться парастас. Чин похорону воїна Василя Абраміва відбудеться 17 лютого, о 13:00 год., у рідному селі полеглого Героя.
    Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
    Вічна пам'ять, шана і слава Герою!