16-17 ЛЮТОГО НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ

Дата: 16.02.2024 09:38

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 16.02.2024 року №12-О, на знак вшанування пам'яті загиблого захисника України Василя Абраміва, на території Жидачівської міської територіальної громади 16-17 лютого  оголошено днями жалоби.
     47-річний воїн Василь Абрамів 29 січня 2024 року, захищаючи рідну землю, отримав важкі поранення в районі населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області та був евакуйований до лікарні у м. Дніпро. До останнього лікарі боролися за життя нашого захисника. На жаль, поранення були надто важкими. 13 лютого 2024 року перестало битися серце захисника України.
     16 лютого, близько 13:30 год., жалобний кортеж із захисником України Василем Абрамівим зустрічатимемо на межі Жидачівської громади, поблизу села Дем'янка-Наддністрянська.
     16 лютого, о 19:00 год., у с. Журавків Жидачівської громади відбудеться парастас.
      Чин похорону воїна Василя Абраміва відбудеться 17 лютого, о 13:00 год.
      Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
      Вічна пам'ять, шана і слава Герою!