ЗУСТРІНЕМО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВАСИЛЯ АБРАМІВА

Дата: 15.02.2024 14:57

До рідного дому на щиті повертається воїн Василь Абрамів.
     16 лютого 2024 року, близько 13:30 год., на межі Жидачівської громади, поблизу села Дем'янка-Наддністрянська, зустрічатимемо жалобний кортеж із 47-річним захисником України Василем Абрамівим - уродженцем села Журавкова Жидачівської громади, який помер у лікарні міста Дніпра 13 лютого 2024 року від важких поранень, отриманих в ході проведення бойових дій в районі  населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.
    Біля мосту через р. Стрий у м. Жидачеві жалобний кортеж буде в межах 13:40 год. й рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців, згодом селами громади: Загурщина, Бережниця - до села Журавкова.
    Просимо мешканців міста Жидачева, сіл нашої громади та всіх небайдужих людей віддати шану захиснику України.
     Вічна пам'ять, шана і слава Герою!