ВІД ПОРАНЕНЬ, ОТРИМАНИХ У ХОДІ БОЙОВИХ ДІЙ, У ЛІКАРНІ ДНІПРА ПОМЕР ЗАХИСНИК УКРАЇНИ ВАСИЛЬ АБРАМІВ

Дата: 14.02.2024 16:44

Ще одна важка втрата для нашої громади і всієї України.
    Захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави, про виконанні бойових завдань 29 січня 2024 року отримав важкі поранення в районі населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області та був евакуйований до лікарні у м. Дніпро захисник України Василь Миколайович Абрамів (15.01.1977 р.н.), уродженець села Журавків Жидачівської громади. До останнього лікарі боролися за життя нашого захисника. На жаль, поранення були надто важкими і вчора, 13 лютого 2024 року, перестало битися серце воїна.
    Василь Абрамів був гнанатометником 2-го взводу оперативного призначення, 3-ї роти оперативного призначення, 5-го батальйону оперативного призначення військової частини А3029.
    Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
    Про дату і час прощання із воїном повідомимо згодом.
    Вічна пам'ять, шана і слава Герою!