ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.02.2024 14:52

14 лютого під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
     На засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення про взяття на квартирний облік трьох учасників бойових дій. Також розглянули та схвалили проєкт Програми забезпечення заходів у сфері державної безпеки України та ефективної діяльності Служби безпеки України у Львівській області на 2024 рік та проєкт Програми забезпечення пожежної безпеки на території Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік.
   Прийнято рішення про подання клопотання щодо представлення двох багатодітних матерів до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня", а також рішення про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, щодо захисту законних прав та інтересів дітей та розглянуто ряд інших питань.