ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТУРНІРУ В ПОЛЬСЬКОМУ ЛЮБЛІНІ

Дата: 12.02.2024 09:23

11 лютого в польському місті Люблін відбувся дитячий футбольний турнір “Halowyj Turniej Piłki Noznej o Puchar Prezesa Górnika Leczna SA rocznik 2011”, в якому взяли участь 8 команд, з яких 2 із Стрийського району: ФК «Новий Розділ» та Жидачівської ДЮСШ.
Перше місце зайняла команда Жидачівської ДЮСШ. Кращим гравцем турніру визнано Миколу Ланчака (Гніздичівська громада).
Як розповів голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко, на запрошення польських партнерів українська делегація разом з дитячими футбольними командами ФК "Новий Розділ" та Жидачівської ДЮСШ 9-11 лютого перебували в Любліні.
Наші польські друзі організували для дітей захопливі вихідні. Джампінг, екскурсія старовинною частиною міста Люблін, практикування стрільби у сучасному лазерному тирі, тренування перед турніром, зарядили дітей позитивними емоціями та сповнили оптимізму.
Голова Стрийської районної ради вдячний керівництву Новороздільської міської ради та Жидачівської міської ради за сприяння у відрядженні команд, а також президентам футбольних клубів СОК «Пульс-Авангард» Олегу Карпінському та ФК "НОВИЙ РОЗДІЛ" Ігор Складановському - за підтримку.
Дякуємо юним футболістам Жидачівської ДЮСШ за гідне представлення України в Польщі!
Дякуємо нашим Польським партнерам Starostwo Powiatowe w Łęcznej за теплий прийом!