ВДЯЧНІ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ ЗА ЦІННИЙ ПОДАРУНОК
Дата: 09.02.2024 11:24
Кількість переглядів: 64
Нещодавно шкільна родина Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького отримала неймовірно цінний подарунок - картину (образ) Богоматері, намальовану випускником школи, керівником художньої студії Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді Михайлом Романівим.
Сьогодні Михайло Романів перебуває у лавах Збройних Сил України та захищає нашу країну від клятого ворога.
У навчальному закладі відбувся чин освячення та благословення цього образу, яке здійснив о. Роман Котів. Завдяки освяченню картина-ікона стає місцем присутності в образі того, кого на ній зображено й несе благодать.
У колективі школи вдячні захиснику України Михайлу Романіву за такий величний та цінний подарунок! Учні та вчителі моляться за нього й за всіх наших воїнів, допомагають ЗСУ й прагнуть жити гідно.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/eeee2a0c8a4610c6dcea76e3240a53dd.jpg)