ВДЯЧНІ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ ЗА ЦІННИЙ ПОДАРУНОК

Дата: 09.02.2024 11:24

Нещодавно шкільна родина Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького отримала неймовірно цінний подарунок - картину (образ) Богоматері, намальовану випускником школи, керівником художньої студії Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді Михайлом Романівим.
Сьогодні Михайло Романів перебуває у лавах Збройних Сил України та захищає нашу країну від клятого ворога.
У навчальному закладі відбувся чин освячення та благословення цього образу, яке здійснив о. Роман Котів. Завдяки освяченню картина-ікона стає місцем присутності в образі того, кого на ній зображено й несе благодать.
У колективі школи вдячні захиснику України Михайлу Романіву за такий величний та цінний подарунок! Учні та вчителі моляться за нього й за всіх наших воїнів, допомагають ЗСУ й прагнуть жити гідно.