ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ "SANTA VISION"
Дата: 07.02.2024 10:55
Кількість переглядів: 70
Сьогодні, в часі війни, кожен шукає шляхи власної реалізації, натхнення. Так роблять і учні Жидачівської мистецької школи.
Хочемо знову поділитися радісною новиною. Учень мистецької школи Михайло Гетьман (бандура) взяв участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «SANTA VISION» й здобув ІІ Премію.
Участь в конкурсах додає впевненості та бажання розвиватися, досягати нових успіхів. Тож вітаємо креативного та наполегливого вихованця мистецької школи Михайла Гетьмана та викладача Мирославу Кузишин із цим здобутком й бажаємо подальших успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/32309802d606a191a3f0bc530e0e5a12.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/8715e8f247290df940132f1550b15aba.jpg)