ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "РІЗДВЯНА СИМФОНІЯ"
Дата: 05.02.2024 08:56
Кількість переглядів: 62
І знову поповнення в скарбничці нагород Жидачівської мистецької школи.
Юна цимбалістка Поліна Михайлишин (учениця 2 класу) вдало дебютувала у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Різдвяна симфонія" (Словаччина - Україна), здобувши І місце.
Вітаємо талановиту вихованку мистецької школи Поліну Михайлишин (викладачка Венгльовська З.Р., концертмейстер Лопушинська І Р.) із цим здобутком! Нехай ця перша перемога стане початком ще більших нових звершень та досягнень.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/44eafb093c24e2e95bb19b186bf310a2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/089ec36aad9b0a5a46b9472fed2d27b7.jpg)