НАШІ ЗАХИСНИКИ ОТРИМАЛИ ЩЕ 75 ЯЩИКІВ ОКОПНИХ СВІЧОК

Дата: 01.02.2024 12:23

У Жидачівській міській публічній бібліотеці її колектив разом із небайдужими людьми продовжує працювати, щоб зробити якнайбільше для підтримки наших захисників
Колектив бібліотеки отримує добрі відгуки від наших воїнів, для яких виготовлять окопні свічки. Це додає віри в те, що спільні зусилля і праця є важливими.
За попередній місяць наші захисники отримали вже 75 ящиків готових окопних свічок. Це також стало можливим завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей, колективів установ громади, наших підприємців.
Кожна баночка, кожна гривня - вклад у нашу ПЕРЕМОГУ, - розповідають наші невтомні волонтери. Ці маленькі вогники - окопні свічки зігрівають своїм теплом наших захисників, допомагають вистояти у важкій боротьбі за рідну землю.