Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПОДІЇ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО ЖИТТЯ ГРОМАДИ

Дата: 31.01.2024 12:07
Кількість переглядів: 65

Фото без опису

29 січня до Жидачівської мистецької школи завітали гості із Львівського державного музичного коледжу ім. С. Людкевича із концертом-лекцією української фортепіанної музики "Зачаровані Україною".
Присутні в концертній залі мистецької школи мали змогу насолодитись творами українських композиторів у професійному виконанні Галини Курилич та послухати цікаву лекцію Роксолани Гавалюк. Тож колектив мистецької школи вдячний за таку чудову зустріч і сподівається на продовження творчого спілкування.
У сьогоднішній непростий час повномасштабної війни на українській землі наш древній Жидачів зустрічає своє 860-річчя. Тож цікавим буде почути враження від відвідин вперше нашого міста викладачами Львівського державного музичного коледжу ім С. Людкевича з їх розповіді.
"Сьогодні знову була зустріч з містом в якому ми досі ніколи не бували. Але нас тут чекали колеги-музиканти і нам були раді.
Жидачів – місто старше за Львів (перша згадка про нього у 1164 році), зустрів нас строгою величною фігурою Тараса Шевченка з бандурою в руках (скульптори Л. і О. Лесюки, арх. В. Блюсюк, 1992, бронза, граніт), ще й вулиця Кобзарева тут також є.
Дорогою до мистецької школи ми мали нагоду побачити будівлю Музею мистецтва та історії Жидачівської землі в приміщенні колишньої народної школи, зведеної наприкінці ХVIII століття.
А яке ошатне приміщення Жидачівської мистецької школи, яке як коштовна вілла, оточене деревами і виходить вікнами на зелені сквери! І це лише один корпус! Школа може похвалитися також красивою, просторою і доглянутою концертною залою з прекрасною акустикою і дуже інтелігентною публікою на концерті - хоч між творами декому з педагогів доводилося вибігати на урок, чи навпаки - заходити разом з учнем, щоби послухати хоч частину виступу.
Зворушила пильна увага педагогів-слухачів до самої концертної програми, зацікавлення нотами, відкритість до знайомства з новими творами і бажання вводити їх у свої навчальні програми.
Дякуємо за Вашу теплоту, сердечність, турботу і увагу! Щасливі, що знайшли у Ваших серцях такий відгук!
P.S. Дорога додому була з пригодами - але бонусом нам був неймовірно красивий захід сонця в селі Дем'янка-Наддністрянська".
Після таких слів починаєш краще розуміти, як важливо берегти, цінувати та примножувати те, що маємо.
 
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень