У НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА МЕЖИРІЧЧЯ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИГОТОВЛЯТИ ОКОПНІ СВІЧКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ
Дата: 31.01.2024 08:31
Кількість переглядів: 56
У Народному домі-філії с. Межиріччя Жидачівської громади місцева молодь продовжує виготовляти окопні свічки для наших захисників. Днями за благодійні кошти, які було зібрано під час організованого молоддю у період Різдвяних свят вертепного дійства, закуплено парафін для виготовлення окопних свічок.
Підсумок - ще 180 баночок тепла для наших незламних захисників та захисниць.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/394ef33c0d955cad42d1b4635290549e.jpg)