УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ВІД ПРОЄКТУ USAID "ГОВЕРЛА" "СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ: ВІД ЗАТВЕРДЖЕНОГО ДОКУМЕНТУ ДО УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ"

Дата: 30.01.2024 11:59

Делегація Жидачівської громади, яку очолювала начальник відділу еконормічного розвитку та інвестицій міської ради Леся Шумельда,  взяла участь у регіональній конференції зі стратегічного планування від Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" "Стратегічне планування: від затвердженого документу до успішного впровадження", на якій поділилися власним досвідом планування розвитку громади та отримали нові знання для прийняття ефективних управлінських рішень.
     Загалом у конфереції взяли участь 100 представників з 40 громад Львівської, Волинської та Закарпатської областей, які обговорили напрацьовані стратегії розвитку і отимали практичні поради щодо їх втілення від експертів та цінні рекомендації для підготовки якісних практичних заявок, які зможуть подавати на міжнародні програми та зулучати додаткові кошти.