НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ "ВІЛЬХІВЧАНКА" ОРГАНІЗУВАВ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 30.01.2024 08:43

Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" Народного дому села Вільхівці Жидачівської громади організував благодійну акцію на підтримку ЗСУ в храмах сіл Вільховецького старостинського округу громади.
      28 січня колядвали і збирали кошти для ЗСУ в храмах сіл Іванівці, Туради та Тейсарів, а 21 січня - у храмах сіл Вільхівці, Волиця-Гніздичівська та Пчани. Під час благодійної коляди мистецький колектив зібрав понад 76 тисяч гривень, які місцеві мешканці пожертвували для підтримки ЗСУ. За ці кошти планують придбати 4 дрони для наших захисників.
   Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" висловлює слова вдячності представникам духовенства, а також всім небайдужим мешканцям сіл Вільховецького старостинського округу Жидачівської громади, які долучилися до благодійної акції на підтримку наших захисників.