НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ "ВІЛЬХІВЧАНКА" ОРГАНІЗУВАВ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ
Дата: 30.01.2024 08:43
Кількість переглядів: 57
Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" Народного дому села Вільхівці Жидачівської громади організував благодійну акцію на підтримку ЗСУ в храмах сіл Вільховецького старостинського округу громади.
28 січня колядвали і збирали кошти для ЗСУ в храмах сіл Іванівці, Туради та Тейсарів, а 21 січня - у храмах сіл Вільхівці, Волиця-Гніздичівська та Пчани. Під час благодійної коляди мистецький колектив зібрав понад 76 тисяч гривень, які місцеві мешканці пожертвували для підтримки ЗСУ. За ці кошти планують придбати 4 дрони для наших захисників.
Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" висловлює слова вдячності представникам духовенства, а також всім небайдужим мешканцям сіл Вільховецького старостинського округу Жидачівської громади, які долучилися до благодійної акції на підтримку наших захисників.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b35c1bbad12871f7577a32968f780893.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/14d4464d2fd61a74e5845c34ac0ab71b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/a67bf6bf70bd84c3e768bc4e4d31b6f5.jpg)