Оголошення про проведення закупівлі

Дата: 29.01.2024 12:46

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України

від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Жидачівська міська ради;

81700, Львівська область, Стрийський район, м. Жидачів, вул. Шашкевича М.,2;

Код за ЄДРПОУ – 04056167;

Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, обєднання територіальних громад).

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Періодичні видання часопису « Новий час», для окремих категорій громадян»  (код за ДК 021:2015 22210000-5 (Газети))

3. Вид та ідентифікатор процедури  закупівлі:

вид предмета закупівлі – закупівля товару, відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами, ідентифікатор закупівлі: UA- 2024-01-29-004142-a

4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 202 875грн.00 коп. (Двіста дві  тисячі вісімсот сімдесят п’ять гривень 00 коп)

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі було здійснено замовником з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на даний товар, які доступні у відкритих джерелах інформації в мережі Інтернет, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, рекламі, прайс-листах. Під час аналізу ринку використовувалась загальнодоступна інформація щодо цін на товар, яка міститься у відкритих джерелах в мережі Інтернет (зокрема, на сайтах постачальників, інформаційно-аналітичних ресурсів та в електронній системі закупівель «Prozorro»). Інформацію про періодичне видання газети часопис « Новий час», є можливість знайти на сайті АТ « Укрпошта» Львівської області у відкритому доступі (https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=93932).

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений рішенням 31 сесії 8 скликання Жидачівської міської ради №2394 від 14.12.2023 року «Про бюджет  Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік», на виконання програм: Програма соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки   та Комплексної програми соціального захисту та підтримки окремих категорій громадян Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, затверджені рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2023 № 2336.

6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: термін постачання товару по 31 грудня 2024р.

Загальні відомості  про предмет закупівлі

( Код ДК 021:2015:22210000-5- Газети)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано з урахуванням діючих державних стандартів та інших нормативних документів для даного виду товару.

Усі видання повинні бути новими, якісними, непошкодженими, відповідно до вимог санітарного законодавства, законодавства про захист прав споживачів, стандартів та технічних умов  України.

Учасник зобов’язаний надавати щомісячно не пізніше останнього робочого дня місяця Замовнику Акт доставлених періодичних видань, що підписується Сторонами.

Доставка періодичних видань здійснюється відповідно до терміну виходу періодичного видання – у  день виходу газети з друку. Адреси для доставки періодичного видання: Україна, Львівська область, м. Жидачів, згідно Додатку №2,№3 до Договору(затверджені  рішенням  Виконавчого комітету   від 24.01.2024р. №19).

Найменування  періодичного видання, оплату та доставку якого необхідно здійснити:

№з/п

Найменування періодичного видання

Кількість комплектів на місяць, шт.

Період оплати та доставки ( березень-грудень)

1.

Періодичне видання часопису « Новий час»

березень-грудень 2024 року (10 місяців)