ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.01.2024 14:30

24 січня на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради заслухано звіт про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за 2023 рік та звіт про про результати  виконання Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади і цільових програм за 2023 рік. Схвалено проєкт Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік.
     Розглянуто та прийнято рішення про встановлення для ТзОВ "Ю.Р.О.Л." та ТзОВ "ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЛЬВІВ" тарифів на теплову енергію, на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з бюджету громади. Також прийнято рішення про відшкодування різниці в тарифах для міського комунального підприємства "Жидачівводоканал", затверджено ліміти споживання енергоносіїв бюджетними установами громади на 2024 рік. Прийнято рішення про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Жидачівської міської ради, а також рішення про організацію громадських робіт на підприємствах, установах, організаціях громади на 2024 рік. Розглянуто також питання, які стосуються соціального захисту населення, здійснення заходів цивільного захисту, про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та ряд інших питань.