ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ВИХОВАНКИ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ
Дата: 22.01.2024 08:42
Кількість переглядів: 61
Вітаємо вихованку Жидачівської мистецької школи, талановиту юну скрипальку Яринку Мицик із черговою перемогою у Всеукраїнському конкурсі мистецтв Unic Art (м.Київ). Яринка здобула l премію.
Вітаємо з чудовим результатом Яринку її викладача Арендарчук Л.І. та концертмейстера Дідух I.C. Бажаємо щоб любов до музики, наполеглива праця, цілеспрямованість і надалі допомагали у досягненні високих цілей!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/7b500790bb56b177959f5b66db78a3cf.jpg)