ЗУСТРІНЕМО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 19.01.2024 10:47

На щиті додому повертається ще один вірний син України.
      20 січня 2024 року, близько 12:00  год., жалобний кортеж із загиблим захисником України Морозом Остапом Тарасовичем (2002 року народження) - уродженцем с. Жирівське Гніздичівської громади, який загинув 17 січня 2024 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області, захищаючи Україну від російського окупанта, рухатиметься через села Дем'янка-Наддністрянська, Заріччя, Іванівці Жидачівської громади. Біля мосту через р. Стрий у м. Жидачеві жалобний кортеж буде  близько 12:10 год. й рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців, через с. Заболотівці - в с. Жирівське Гніздичівської громади.
        Просимо віддати шану  воїну.
        Вічна пам'ять, шана і слава Герою!