МЕШКАНЦІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ МАЛИ ЗНОВУ ЧУДОВУ НАГОДУ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ МИСТЕЦЬКОЮ ПРОГРАМОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗАСЛУЖЕНОЇ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ

Дата: 19.01.2024 10:00

18 січня у Жидачівському міському Будинку культури "Удеч" мешканці Жидачівської громади мали знову чудову нагоду насолоджуватися яскравою мистецькою програмою Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди, яка вже вдруге завітала до Жидачева.
       Наше місто попередній раз тепло зустрічало відомий у всьому світі український мистецький колектив ще не так давно, в жовтні минулого року. Й на цей раз виступ Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди залишив незабутні враження. Про це свідчить один з коментарів присутніх у залі: "Це було неперевершено!". А ще слова вдячності мистецькому колективу за подаровані хвилини радості в сьогоднішній непростий час. За те, що бережуть і примножують яскраві скарби невмирущої української культури, яка зміцнює дух і силу українського народу.