ГРИП ТА ГРВІ ПРОВОКУЮТЬ УСКЛАДНЕННЯ

Дата: 18.01.2024 16:07

На Львівщині різко зросла кількість хворих, у яких грип і ГРВІ провокують ускладнення, або захворювання протікає у важкій формі.
     Як повідомила в. о. зав. амбулаторії Жидачівської міської лікарні Ганна Цанцало, з початку року до медичного закладу звернулося 626 хворих з гострими респіраторним захворюванням, з них у 156 було виявлено пневмонію.
     Тільки за минулий тиждень до лікарні звернулося 286 хворих з ГРВІ, у 63 виявлено пневмонію. Серед них 10 дітей. За минулий тиждень шпиталізовано з ГРВІ та пневмонією 28 хворих, з яких 10 діти. Серед ускладнень, які найчастіше виявляють у хворих: важкі пневмонії, висока температура. Ще одним проявом цих захворбвань є носові кровотечі.
     Лікарі радять при перших проявах захворювань залишатися вдома, аби не поширювати недугу. Необхідно проконсультуватися з сімейним лікарем, щоб уникнути ускладнень. До лікарні, як правило,  потрапляють ті, хто спершу лікувався самотужки й отримав важкі ускладнення.