МОЛОДІЖНА РАДА ГРОМАДИ ЗІБРАЛА КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 09.01.2024 10:11

В період відзначення Різдвяних свят Молодіжна рада Жидачівської громади, вшановуючи українські традиції  і співаючи колядки, збирала кошти на підтримку Збройних Сил України.
     Наша молодь із Різдвяними колядками завітала до мешканців міста та  в установи громади. Завітали представники Молодіжної ради із колядками і віншуваннями, зокрема, до колективу Жидачівської міської ради, міської бібліотеки, у студію Жидачів ФМ. Щоб підтримати наших захисників та наблизити перемогу й мир на українській землі, наша молодь організувала також благодійну коляду в центрі міста Жидачева, на площі Свободи.
     Представники Молодіжної ради громади інформують, що їм вдалося зібрати 17 000 грн, з яких половину суми віддали на придбання автомобіля для 63-ї ОМБр, у складі якої захищає Україну представник нашої громади. Іншу частину коштів наша молодь передала на придбання FPV-дронів для наших захисників.