З 1 січня 2024 року змінилися умови надання компенсації роботодавцям при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

Дата: 15.01.2024 12:29

За інформацією від Львівського обласного центру зайнятості, повідомляємо  що у 2024 році розмір компенсацій тим, хто прийматиме на роботу внутрішньо переміщених осіб, з 1 січня зріс до 7,1 тис. грн на місяць, а з 1 квітня – до 8 тис. грн. Окрім того, збільшена тривалість виплати компенсації – з двох до трьох місяців, а за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю роботодавець зможе отримувати таку компенсацію 6 місяців.
       Щоб отримати кошти, необхідно укласти трудовий договір, зокрема за сумісництвом, гіг-контракт з внутрішньо переміщеною особою та подати заяву на отримання компенсації через портал «Дія» або в паперовій формі у центр зайнятості разом з пакетом необхідних документів. Подробиці – http://surl.li/bthud