РІЗДВЯНА МИСТЕЦЬКА ПРОГРАМА "ЛИНЕ КОЛЯДА НАД УКРАЇНОЮ"

Дата: 15.01.2024 08:31

12  січня у Жидачівській мистецькій школі її вихованці представили Різдвяну мистецьку програму "Лине коляда над Україною". У залі були присутні кілька воїнів, які отримали короткотермінову відпустку. Треба було бачити очі, які сяяли радістю і надією, одного із захисників України із пораненою рукою, який записував відео виступу вихованців мистецької школи, адже серед них була і його дитина.
     Так співпало, що за доброю українською традицією, представники духовества у ці дні після Різдвяних свят завітали до мистецької школи, щоб окропити приміщення та її колектив святою водицею.
     Отець Василь Юрів, звертаючись до колективу мистецької школи та  присутніх у залі, подякував нашим захисникам й побажав миру, добра і щастя в кожній українській родині, щоб вихованці мистецької школи прославляли громаду і всю Україну своїм талантом, оберігали та примножували українські традиції.