МКП "ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ" ІНФОРМУЄ

Дата: 12.01.2024 12:10

Для забезпечення цілодобового надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям міста Жидачева та для забезпечення надійного протипожежного водопостачання міста, працівниками МКП "Жидачівводоканал" було проведено у 2023 році ряд основних робіт, а саме:
    - заміна вуличних водопровідних мереж міста (протяжністю 773 п.м.)
    - заміна водопровідних труб на очисних спорудах води ( протяжністю  82 п.м.)
    - заміна пожежних гідрантів (4 шт.)
    - встановлення двох дизельних генераторів потужністю  88 кВт на очисних спорудах водопроводу (з влаштуванням навісу над площадкою, де встановлені генератори)
   - встановлення дизельного генератора потужністю 110 кВт на очисних спорудах господарсько-побутових стоків
   - проведено заміну глибинного насосу марки "Wilo" на артезіанській свердловині №2.
    Також підрядною організацією ТОВ "Гідросоюз" було проведено роботи по заміні аварійної ділянки каналізаційного колектора Ду-500 мм, протяжністю  198 п.м. (із застосуванням новітніх технологій) по проспекту Героя України Тараса Матвіїва і вул. Шкільній. ПП "Карпатмонтаж" було проведено роботи по прокладанню каналізаційного колектора Ду-200 мм, протяжністю 233 п.м., по вул. В. Стуса.