МЕШКАНЦІ СІЛ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОСТІЙНО НАДАЮТЬ ПІДТРИМКУ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Дата: 11.01.2024 10:29

Староста Вільховецького старостинського округу Жидачівської громади Зіновій Мажак розповів про те, що молодь села Пчани передала на потреби Збройних Сил України 28 122 грн та 50 євро. Ці кошти було зібрано під час проведення благодійної коляди на підтримку наших захисників у період Різдвяних свят.
      За частину коштів вже закуплено і передано нашим військовим потрібні їм одяг, речі та інструменти.
      Наші захисники щиро дякують за допомогу та за те, що про них не забувають.
      Від наших воїнів надійшли слова вдячності: "Дякуємо односельчанам за підтримку! Разом до перемоги!"
      Зіновій Мажак також розповів, що підтримку нашим воїнам, у взаємодії із місцевими волонтерами та за активної участі небайдужих людей, надають постійно. Тож вже 10 січня в селах старостинського округу розпочали збір продуктів та найнеобхіднішого для наших захисників (теплі шкарпетки, вологі серветки, чай, кава, цукерки, шоколад, фрукти, печиво, домашня випічка та ін.). Чергову волонтерську підтримку планують відправити нашим захисникам вже 20 січня.