КОШТИ З КОЛЯДИ І ЩЕДРІВКИ - ДЛЯ НАШИХ ВОЇНІВ

Дата: 09.01.2024 14:32

Кошти з коляди і щедрівки - для наших воїнів. Так вирішили коляднички Святослав, Анна і Сашко Глушії із Іванівців та маленька щедрувальниця Софійка Білоус із Турад Жидачівської громади.
У часі різдвяних свят діти дарували землякам українські колядки, щедрівки та щирі віншування з побажаннями перемоги й розквіту Україні.
Свої надбання юні благодійники передали отцю Володимиру Кузику. Про це поінформував парох храму с. Турад: "Особливо вдячний дітям, які передали заколядовані і защедровані кошти на виготовлення окопних свічок для наших захисників. Вразило до сліз".
Додамо, що окопні свічки виготовляють у катехитичному класі Св. Софії, Віри, Надії та Любові (с. Іванівці). Допомога вірян Турад та Іванівців для наших воїнів, яку ініціює о. Володимир, є постійною.