Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

У ДАР ДОДАНО ФУНКЦІЮ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ ДО ОРГАНІВ СТАТИСТИКИ

Дата: 09.01.2024 10:54
Кількість переглядів: 87

Фото без опису

          Інформуємо, для користувачів Державного аграрного реєстру доступна нова функція - заповнення та подання електронної звітності до органів статистики. Наразі подати звітність онлайн через ДАР можна за формою № 29-сг (річна) "Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду" і № 24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин".
          Для подання звіту потрібно знайти на панелі навігації Кабінету агровироб-ника у ДАР розділ “Електронні документи” та перейти на сторінку “Шаблони”. Після обрання звітного періоду та типу звіту, система згенерує новий електронний документ, в який необхідно внести відповідну інформацію. Заповнений документ можна зберегти як чернетку, щоб пізніше відредагувати та подати звіт або одразу надіслати звіт до органів статистики.
          У разі натискання кнопки “Надіслати”, документ потрібно спочатку під-писати, а потім зашифрувати - обидві дії виконується за допомогою кваліфікова-ного електронного підпису (КЕП). Якщо усі дії виконані вірно, статус документа на сторінці “Мої документи” розділу “Електронні документи” зміниться на “Надісланий”. Після прийняття органами статистики статус звіту зміниться на “Прийнято”.
          Для отримання квитанції про прийняття звіту органами статистики потрібно натиснути на комірку справа напроти документу з позначкою “Прийнято” та перейти на вкладку “Файли” та розшифрувати отриману квитанцію за допомогою КЕП.
          Детальна інструкція із подання звітів до органів статистики за формою № 29-сг та №24-сг доступна за посиланням.
          Державний аграрний реєстр (ДАР) – це автоматизована електронна сис-тема, створена Мінагрополітики за технічної допомоги Європейського Союзу та Світового Банку для ефективного і прозорого розподілу та адміністрування усіх видів підтримки для українських аграріїв, що надаються в межах державних про-грам, у вигляді грантів від міжнародних партнерів, а також будь-яких інших видів допомоги.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень