ПІД ЧАС РІЗДВЯНИХ СВЯТ МОЛОДІЖНА РАДА, ВШАНОВУЮЧИ УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ, ЗБИРАЄ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 26.12.2023 16:17

Під час відзначення Різдвяних свят Молодіжна рада Жидачівської громади, вшановуючи українські традиції  і співаючи колядки, збирає кошти на підтримку Збройних Сил України.
        25 грудня наша молодь із Різдвяними колядками завітала до мешканців громади. 26 грудня представники Молодіжної ради колядували в установах громади. Завітала наша молодь із колядками і віншуваннями й до колективу Жидачівської міської ради.
        26 грудня, о 16 год., Молодіжна рада громади, щоб підтримати наших захисників й наблизити "четвертий" празник  - "перемогу й мир на українській землі", запрошує на благодійну коляду в центрі міста Жидачева, на площі Свободи, біля Різдвяної шопки.