ОГОЛОШЕННЯ для співвласників багатоквартирних будинків
ОГОЛОШЕННЯ
для співвласників багатоквартирних будинків
Врахувавши звернення Жидачівського МВУКГ до Жидачівської міської ради про припинення надання послуги з управління багатоквартирного будинку, виконавчим комітетом Жидачівської міської ради прийнято рішення від 23.11.2023 року №300 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».
Відповідно до п.4.1. згаданого рішення та Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласники будинку мають можливість самостійно визначати управителя будинку, або створити ОСББ.
У разі, якщо співвласниками багатоквартирного будинку не буде визначено управителя або не створено ОСББ згідно норм чинного законодавства, управитель буде призначений за результатами конкурсу проведеного Жидачівською міською радою.
У випадку проведення зборів співвласників багатоквартирного будинку, протоколи зборів подати до Жидачівської міської ради.
З текстом рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради №300 від 23 листопада 2023 року можна ознайомитись на сайті Жидачівської міської ради.