Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінкупроєкту Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік

Дата: 28.12.2023 16:52
Кількість переглядів: 102

Повна назва документа державного планування:

Проєкт документа державного планування – «Програма економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік» (далі – Проєкт ДДП).Проєкт ДДП розроблений на короткостроковий період, виходячи із загальної оцінки соціально-економічної ситуації, наявних матеріально-технічних ресурсів та фінансових можливостей бюджету Жидачівської міської ради. Термін реалізації ДДП-2024рік.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:Жидачівська міська рада

Процедура громадського обговорення:

- дата початку та строки здійснення процедури:

відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки Проєкту ДДП розпочинається з дня оприлюднення, а саме28грудня 2023 року на веб-сайті Жидачівська міська територіальна громада (https://zhidachiv-miskrada.gov.ua), в рубриці «Оголошення» та триватимедо 28 січня 2024 року.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку/анонімні, не розглядаються.

Розгляд пропозицій та дата проведення громадських слухань 30 січня 2024року о 10.00 год. у приміщенні залу засідань Жидачівської міської ради (81700, Львівська обл.,  м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).

- способи участі громадськості:

надання письмовихзауважень і пропозицій в межах строку громадського обговорення на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, e-mail: zh_econom@ukr.netабо meriya.zhydachiv@i.ua.

- орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування та орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

81700, Львівська обл.,  м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, Відділ економічного розвитку та інвестицій

e-mail: zh_econom@ukr.netабо meriya.zhydachiv@i.ua.

Відповідальна особа Шумельда Леся Михайлівна

тел./факс. (03239) 31-151,

- місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада

 

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

ПРОЄКТ Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської МТГ на 2024 рік

ЗВІТ про СЕО Проєкту документа державного планування "Програма економічного і соціального розвитку Жидачівської МТГ на 2024 рік"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень