ПОДЯКА ВІД КОМАНДУВАННЯ ТА ОСОБОВОГО СКЛАДУ 24 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА
Дата: 28.12.2023 10:44
Кількість переглядів: 184
Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко вручив нашій талановитій Яринці Мицик Подяку від командування та особового складу 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила - "За самовіддану працю на благо української нації, великий внесок у захист незалежності та територіальної цілісності України, надану матеріальну допомогу для зміцнення обороноздатності армії".
Вітаємо Яринку Мицик, її рідних і близьких! Бажаємо нових творчих успіхів та нових здобутків у волонтерській діяльності з підтримки наших захисників!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/070b11253e710ad474bf9517d5dcbbad.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/5a53430a5fdf2cb9cef33482b41a2183.jpg)