РІЗДВЯНЕ ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО ВІД ШКОЛЯРІВ ЖИДАЧІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ №2

Дата: 28.12.2023 09:12

Під час відзначення Різдвяних свят школярі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 разом із своїм наставником Петром Приходьком підготували вертепне дійство, яке несе із собою нашу багатовікову традицію. Учасники вертепного дійства зуміли майстерно поєднати й сучасні реалії життя українського народу, який сьогодні веде важку боротьбу із темними московськими ворожими силами, що прийшли на нашу землю й принесли війну, горе в українські родини, руїни в наші міста і села.
    Завітали наші талановиті дітки із вертепним дійством і до колективу Жидачівської міської ради із колядками, щирими й світлими Різдвяними віншуваннями та побажаннями перемоги над темними ворожими силами, миру, добра і щастя на українській землі.