ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.12.2023 13:09

26 грудня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
     Розглянуто та затверджено  фінансові плани на 2024 рік комунальних підприємств: КНП "Жидачівська міська лікарня", КНП "Жидачівський центр  первинної  медико-санітарної допомоги", комунального підприємства "Жидачівводоканал", Жидачівського  міського виробничого управління комунального господарства. Затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2024 року. Також розглянуто питання про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, щодо захисту законних прав та інтересів дітей та ряд інших питань.