18-19 ГРУДНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ

Дата: 18.12.2023 11:05

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 18.12.2023 року №73-О, на знак вшанування пам'яті загиблого воїна Богдана Мазура, на території Жидачівської міської територіальної громади 18-19 грудня оголошено днями жалоби.
     Захисник України Богдан Мазур народився 27 червня 1983 року  в селі Бережниця Жидачівської громади. Став на захист рідної землі в червні 2023 року. Служив матросом 2-го батальйону морської піхоти військової частини А2802. Мужній воїн разом із бойовими побратимами, захопивши плацдарм на лівому березі Дніпра, розпочали визволення лівобережної частини Херсонщини.
     Воїн Богдан Мазур загинув 2 грудня 2023 року внаслідок отриманих поранень несумісних з життям в результаті артилерійського обстрілу з боку противника під час ведення наступальних дій в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.
    18 грудня, близько 13:30 год., жалобний кортеж із захисником України Богданом Мазуром зустрічатимемо на межі Жидачівської громади поблизу села Дем'янка-Наддністрянська.
    18 грудня, о 18:00 год., у селі Бережниця (вул. І. Франка,23) у рідному домі захисника України відбудеться парастас.
    19 грудня, об 11:00 год., у селі Бережниця Жидачівської громади відбудеться чин похорону  воїна Богдана Мазура.
     Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
     Вічна пам'ять, шана і слава Герою!