ЗУСТРІНЕМО ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ІВАНИКА

Дата: 15.12.2023 11:58

16 грудня 2023 року, близько 11:30 год., жалобний кортеж із 38-річним захисником України Володимиром Іваником - уродженцем села Володимирці Журавненської громади, який загинув 3 грудня 2023 року в бою за рідну землю біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області,  зустрічатимемо на межі Жидачівської громади поблизу с. Дем'янка-Наддністрянська.
      Біля мостового переходу через р. Стрий у м. Жидачеві жалобний кортеж буде в межах 11:30 год. й рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців, згодом селами громади: Загурщина, Бережниця, Млиниська, Смогів.
      Просимо мешканців міста Жидачева, сіл нашої громади та всіх небайдужих людей віддати шану полеглому воїну.
      Вічна пам'ять, шана і слава Герою!