Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.12.2023 17:29
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

      14 грудня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося пленарне засідання 31-ї сесії Жидачівської міської ради, яке розпочали із хвилини мовчання на вшанування пам'яті полеглих захисників України.
       На засіданні депутати міської ради розглянули та затвердили Стратегію розвитку  Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року. Прийняттю цього рішення передувало її обговорення, внесення пропозицій на засіданнях робочої групи з розроблення проєкту Стратегії за сприяння експертів Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" та участі представників громадськості.  Депутати міської ради розглянули та затвердили 4  місцеві цільові програми Жидачівської громади, а також внесли зміни до Положенння про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади та зміни у Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ-центр надання адміністративних послуг міської ради. Передбачається, зокрема, збільшення кількості надання адміністративних послуг (19 послуг ветеранів  на віддалені робочі місця у старостинських округах, а також послуг державної інспекції архітектури та містобудування). Центр надання адміністративних послуг міської ради з січня 2024 року працюватиме  також і в суботу.
      Депутати розглянули та затвердили бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік. Прогнозований обсяг бюджету за доходами і видатками визначено в сумі 186137400 грн. Питома вага захищених статей складатиме 82,6%.
      Депутати також затвердили план діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік та план роботи на 2024 рік.
      Депутатський корпус підтримав рішення "Про налагодження співпраці між містом Таусестер (Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії) та Жидачівською міською територіальної громадою", розглянув містобудівні, земельні питання, розглянув та задовільнив заяви депутатів міської ради Миколи Микитина та Романа Баліцкого про дострокове припинення їх повноважень  та розглянув ряд інших питань.

Фото без опису
   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень