ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ КОЖНОМУ, ХТО ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ

Дата: 11.12.2023 11:55

Щоранку, о 9:00 год., хвилиною мовчання вшановуємо пам'ять тих, хто загинув від рук російських загарбників. Пам'ять про усіх, хто міг би  ще жити, якби росія не почала цю війну.
     Жидачівська міська рада, на вшанування пам'яті усіх полеглих, розпочала звукове повідомлення в місті Жидачеві, на площі Свободи, про Загальнонаціональну хвилину мовчання. Його завершують виконанням Гімну України.
     Надзвичайно велику ціну платять сьогодні українці за незалежність і право існувати, як нація. Саме тому в цю хвилину просимо колективи установ та всіх мешканців громади зупинитися на мить.
     Вшануймо пам'ять тих, хто віддав життя за Україну! Усіх кого ми втратили через вторгнення росії.  Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби не ця війна.
     Зупинись і вшануй пам'ять кожного, хто загинув за Україну!