МИСТЕЦЬКО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД "НЕЗЛАМНІ"

Дата: 06.12.2023 09:44

5 грудня у Жидачівській мистецькій школі з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України відбувся мистецько-патріотичний захід "Незламні". Його учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників України.
      Жидачівський міський голова Володимир Левко у своєму виступі наголосив на важливості єдності волонтерської спільноти та всіх мешканців громади в підтримці Збройних Сил України.
      Розпорядженням міського голови "Про відзначення Подякою за волонтерську діяльність", за активну громадянську позицію, патріотизм, волонтерську діяльність з підтримки Збройних Сил України та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера,  Подякою Жидачівської міської ради відзначено: Благодійний фонд команди "ТВОРИ ДОБРО", громадську організацію "Спілка учасників АТО-ООС Жидачівщини", громадську організацію "Народний легіон", Творчу студію та волонтерів Мар'яну Оріхівську, Галину Шушняк, Ольгу Юрович, Лілію Семків.
      Жидачівський міський голова Володимир Левко та представник першого відділу Стрийського РТЦК та СП (м. Жидачів), майор Руслан Марченко вручили нагороди представникам волонтерської спільноти громади за їхню самовіддану працю, великий вклад у наближення Перемоги.
      Своїх друзів волонтерів та воїнів Збройних Сил України привітала із святом  директор Жидачівської міської публічної бібліотеки Любов Янклевич, а також представила відеоматеріали про спільну роботу наших волонтерів з підтримки захисників України.
      Мистецькими колективами громади, серед яких чимало наших талановитих діток - переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, було представлено змістовну мистецько-патріотичну програму "Незламні".