6 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 08:29

6 грудня в нашій країні відзначають День Збройних Сил України, які мужньо захищають  і визволяють українську землю від російських окупантів.
       Сьогодні, коли триває повномасштабна війна на українській землі, необхідно зміцнювати обороноздатність країни, дбати про Українське військо та про національно-патріотичне виховання молоді на славних сторінках нашого минулого та багатьох сучасних прикладах героїзму кращих синів і дочок  України, які стали на захист рідної землі.
       З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України щиро дякую всім нашим захисникам і захисницям, рідним і близьким Українських воїнів. Бажаю мешканцям Жидачівської громади та всім нашим співвітчизникам, насамперед, мирного неба над українською землею, єдності та згуртованості в підтримці наших захисників. Нехай Бог береже Українських воїнів, які у важкій боротьбі відстоюють нашу Свободу.
       Вічна слава полеглим Героям!
       Слава Україні!

Жидачівський міський голова                       Володимир ЛЕВКО