ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 31-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.12.2023 17:05

14 грудня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні малого залу засідань    Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 31-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про  затвердження   Стратегії   розвитку Жидачівської    міської    територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів   на  2024-2027  роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

2. Про затвердження місцевих цільових програм Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

3. Про надання матеріальних допомог (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат):

4. Про внесення змін до Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Жидачівської міської територіальної громади (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)

5. Про внесення змін до Програми  забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів та зубного протезування певних категорій населення на території Жидачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки  (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)

6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Жидачівської міської територіальної  громади  Львівської  області на 2021-2025 роки (доповідач – начальник відділу освіти Ю. Гурський)

7. Про затвердження  ліквідаційного балансу Межирічанської гімназії  Жидачівської міської ради Львівської області (доповідач – начальник відділу освіти Ю. Гурський)

8. Про  затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

9. Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

10. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів  Жидачівської міської  ради  (доповідач –– в. о. начальника юридичного відділу А. Андрушків)

11. Про затвердження кошторису видатків на   утримання апарату Жидачівської міської    ради  на  2023 рік (доповідач – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер О. Мільчановська)